Darbuotojų nuoma

Laikinasis įdarbinimas (dar vadinamas – personalo nuoma, darbuotojų ar darbo nuoma) – sparčiai populiarėjantis personalo trūkumo sprendimas. Ši paslauga leidžia Jums lanksčiai ir efektyviai valdyti savo žmogiškuosius išteklius, o mūsų ilgalaikiams ar trumpalaikiams projektams specialistų nuoma, tai puikus būdas siekiant suvaldyti užsakymų netolygumą.

UAB „Baltic Technical & Technological Solutions” siūlo aukštos kvalifikacijos suvirintojus ir laivų korpusų surinkėjus Lietuvoje ir už jos ribų. Visi mūsų darbuotojai yra supažindinti su darbo saugos taisyklėmis, turi darbo rūbus bei reikmenis (batai, šalmai, akiniai ir t.t), transportą. Jie, taip pat, yra aprūpinami gyvenamąją vieta šalia vykdomo projekto.
Jums nereikės rūpintis darbuotojų paieška ir atranka, priėmimu, atleidimu bei atlyginimų ir mokesčių apskaita.
Mūsų pagrindinė taisyklė – individualus sprendimas kiekvienam klientui, kadangi mes puikiai suvokiame savo klientų individualumą. Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas ir partnerystė bei pasitikėjimas iš klientų pusės.

Šiuo metu tiek ilgalaikiams, tiek trumpalaikiams projektams siūlome šiuos specialistus:

  • Suvirintojai (sertifikatai – 111, 141, 146);
  • Laivų korpusų surinkėjai;
  • Šaltkalviai-remontininkai.

Užsakymo forma ir kontaktai

Dėl detalesnės informacijos, darbuotojų kiekio ir kvalifikacijų, užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.